دستگاه تیونینگ خودرو Kess V2

اگر به دنبال داشتن دستگاهی جهت تیونینگ خودرو از طریق تغییر در برنامه کامپیوتر یا کنترل مدول موتور هستید، بهترین پیشنهاد برای این منظور، استفاده از دستگاه ایتالیایی KessV2 میباشد.

با داشتن این دستگاه میتوانید به راحتی برنامه کنترل یونیت موتور را از طریق کانکتور OBD خوانده و سپس برنامه تیونینگ شده را جایگزین برنامه قبلی نمایید.

در اینجا به ذکر بعضی قابلیت های اصلی این دستگاه میپردازیم تا بتوانید آن را با دستگاه های دیگر موجود در بازار مقایسه و برتری های آن را بشناسید.

  1. حالت Boot Loader: منظور از این اصطلاح آن است که شما میتوانید با باز کردن ECU بدون نیاز به اتصال سیم های مختلف برنامه آن را بخوانید.
  2. مدیریت تعداد برنامه ریزی ها: بر روی بعضی از خودروها، هر وقت که عملیات فلش ECU انجام میگیرد،  تعداد این عملیات در آن ها ذخیره میشود، با این دستگاه میتوانید تعداد عملیات فلش را از حافظه پاک یا ریست نمایید.
  3. قابلیت عیب یابی: میتوانید خطاهای موجود در ECU را خوانده و پاک نمایید.

از ویژگی هایی که در زمینه امنیت و اطمینان از خواندن و برنامه ریزی کنترل یونیت ها میتون گفت، عبارتند از:

  1. چک کردن ولتاژ واقعی باتری برای انجام کار
  2. قابلیت بازیابی کامل اطلاعات: به هر دلیلی (تمام شدن باتری لپ تاپ یا قطع برق و ...) عملیات خواندن و برنامه ریزی قطع شود، میتوان اطلاعات را بازیابی نمود.

پروتکل هایی که این دستگاه پوشش میدهد عبارتند از:

  1. K-Line
  2. Can Bus
  3. J1850 protocol (Ford
  4. J1708 protocol (Renault, Volvo TRW

همه این پروتکل ها سازگار با سخت افزار KessV2 بوده و نیاز به خرید هیچ گونه آداپتور دیگری نیست و شما با یک کانکتور OBD قادر به انجام کار هستید.

با دستگاه KessV2  قادر به تیونینگ تمامی خودروهای سبک و موتور سیکلت(آپشن) وهمچنین خودروهای سنگین (به صورت آپشن)  خواهید بود.

جهت آگاهی از لیست خودروها و پوشش دهی آنها، درخواست خود را به این ایمیل (aryadiag@chmail.ir)  ارسال نمایید.

 

برای اطلاعات بیشتر میتوانید با آدرس پست الکترونیکی AryaDiag@chmail.ir  یا با شماره 09127938630 تماس حاصل نمایید.

 

/ 0 نظر / 15 بازدید